Стартує фандрейзингова платформа “ПОСАДИ!”, щоб забезпечити українців насінням

06.04.2023

“ПОСАДИ!” – це проєкт громадської організації “Еколтава”, покликаний допомогти людям із вразливих верств населення забезпечити себе сталою та локальною їжею.

У 2022 році, за підтримки українських та європейських благодійників, більше ніж 3 000 українців з 9 областей отримали пакети з насінням від “Еколтави” та “Садів Перемоги”. Зокрема вдалося забезпечити пакунками з базовим набором насіння овочів близько 300 пенсіонерів, 400 тимчасово непрацюючих, 800 внутрішньо переміщених осіб, близько 300 людей з інвалідністю та багатодітні сім’ї. Все літо та осінь наша команда отримувала фотографії вирощеного українцями врожаю та консервації. 

У 2023 році ми продовжуємо проєкт “ПОСАДИ!” та запускаємо фандрейзингову платформу ( www.posady.org.ua ). На ній можна буде як подати заявку на насіння, так і задонатити на нього. Ми очікуємо заявки від внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, людей з інвалідністю, людей які втратили роботу і не можуть купити собі насіння, пенсіонерів. А задонатити можуть всі охочі українці та іноземці. 

Платформа розроблена двома мовами – українською та англійською. На ній можна буде побачити кількість поданих заявок та кількість вже зібраних коштів, які покриють ці заявки. Невелику частину суми ми вже зібрали, розпочали закупівлю та відправку насіння.

Щоб подати заявку на участь у проєкті, необхідно заповнити форму реєстрації тут: https://posady.org.ua 

Заявки приймаються до 30 квітня 2023 року.

Отримати насіннєвий пакунок можна буде у відділенні Укрпошти, тому важливо правильно вказати свою адресу. Кількість насіння обмежена кількістю благодійних внесків. 

“Еколтава” підтримує стале харчування та локально вирощені продукти. Адже це – мінімум відходів та пакування, зменшення карбонового сліду та скорочення негативного впливу на клімат. 

Підписуйтесь на сторінки “Еколтави” в соцмережах:

Сайт: www.ekoltava.org

Facebook: https://www.facebook.com/Ekoltava

Instagram: https://www.instagram.com/ekoltava.ua/ 

Youtube: https://www.youtube.com/@user-yw5dy9dm5l