Як реалізувати свій власний “зелений” проект у школі: Тренінг “Еколтави”

08.06.2018

14 – 15 липня директори шкіл Полтавської області зможуть навчитися проектному менеджменту та залученню ресурсів на екологічні проекти у навчальних закладах.

Як зробити школу дійсно “зеленою”? Як провадити креативні та сучасні проекти у заклади освіти, що стануть цікавими як колективу,  так і школярам? Як заручитися ресурсною та фінансовою підтримкою свого шкільного проекту? Як будувати відповідальні та партнерські стосунки з колегами та донорами?

Все це,  та на багато більше під час тренінгу  – “Зелені проекти для шкіл”/Green Projects for schools”.

Команда  “Еколтави ” відкриває набір заявок на тренінг для директорів шкіл Полтавської області.
Навчання “Зелені проекти для шкіл” буде корисним для тих, хто хоче навчитися професійному  управлінню “зеленими” ініціативами у школі та залучати кошти й ресурси для підвищення енергоефективності у своєму закладі.

Захід  відбудеться 14-15 липня 2018 року в Полтаві  

(Коворкінг “Grass” , вул. В. Чорновола, 12)  з 10:00 до 17:00 кожного дня.

Фото: Афіша заходу


Тренерами  заходу стануть експерти екологічних організацій країни – природоохоронної організації “Екоклуб”, та  “Еколтави”. Модератор заходу, голова “Екоклубу” – Андій Мартинюк має двадцятирічний досвід реалізації міжнародних проектів у галузі енергетики та захисту навколишнього середовища.

Навчання проводиться з метою підвищення  проінформованості та обізнаності у сфері енергоефективності закладів освіти та включатиме лекції про те, як розробити проект, етапи реалізації проекту та напрацювання стратегії для залучення коштів на його втілення.По завершенню тренінгу директори шкіл мають подати напрацювання проекту, який вони хочуть впровадити у своїй школі. Розроблені проекти мають бути пов’язані з підвищенням енергоефективністі закладу.  

Увага! Кількість місць обмежена. Участь у тренінгу можуть прийняти лише 30 зареєстрованих осіб. Просимо Вас уважно заповнити анкету відбору за посиланням.
Кінцевий термін подачі заявки – 27 червня.

Результати відбору будуть повідомлені 2 липня всім зареєстрованим. Будь ласка, дочекайтеся 🙂

Участь у тренінгу безкоштовна, відібраних учасників буде забезпечено обідом протягом всіх днів тренінгу. Всі транспортні витрати будуть відшкодовані після подання проїзних документів координаторам заходу.
Організатори тренінгу: громадська організація “Еколтава” за підтримки  Корпусу миру Сполучених Штатів в Україні.

Отримувати розсилку новин та анонсів “ЕКОЛТАВИ”

Контакти для зв’язку та уточнень:
Менеджерка з комунікацій ГО “ЕКОЛТАВА”  – Маргарита Мостова
+380 99 92 99 794
office@ekoltava.org