ПоСАДИ!

06.05.2022

Заради продовольчої безпеки українців, у квітні 2022 року Еколтава розпочала проєкт “ПоСАДИ!”. Він спрямований на людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе. Ми підготували базові набори насіння, які надсилаємо людям в Полтавську і Сумську, Чернігівську і Харківську, Київську і Черкаську, Дніпропетровську і Запорізьку, а також Житомирську області. Завдяки проекту, більше 3000 українців вже отримали можливість посадити овочі та зелень у 2022 році.

Хто може залишити заявку на насіння:

  • Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння. Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів, щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
  • Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, що тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
  • Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані.

В акції можуть взяти участь українці, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину.

 

Ми вдячні компанії Укрпошта за можливість надсилати людям пакунки на пільгових умовах. Доставка здійснюється за рахунок благодійників ГО “Еколтава”, а також партнерів – Сади Перемоги, які, зокрема організували 1100 наборів насіння у квітні-травні 2022 року. 

 

Що входить в пакет з насінням?

Насіння овочів: морква столова, редиска, чорна редька, огірок, буряк столовий, капуста, кабачок кущовий, кабачок, гарбуз, патісон, томат, горох овочевий, арахіс, кукурудза цукрова, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля спаржева кущова.

Зелень: петрушка, цибуля або цибуля ріпчаста, кріп, базилік, рукола, шпинат, салат листовий.

 

Комплектування насіннєвих пакетів може бути змінене.

 

Як отримати насіння?

Потрібно заповнити форму за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8  та очікувати на повідомлення чи дзвінок для узгодження даних. Форма відкрита лише тоді, коли у нас є вільні набори насіння. Просимо вас не передавати третім особам номери волонтерів Еколтави, бо це створює додаткове навантаження та може затримувати  логістику посилок.

 

Зверніть увагу! Якщо у Вас є знайомі, які з технічних причин не можуть заповнити гугл-форму (відсутність інтернету чи невміння ним користуватися), Ви зможете заповнити форму повторно замість тієї людини вказавши її контактний номер і, обов’язково, її повну адресу для відправки.

 

Просимо також, за можливості, надсилати нам фото та відео з ваших городів, щоб ми поділилися з іншими людьми та надихнули їх теж садити.

 

Серед благодійників, які надали насіння та кошти на доставку – це Сади Перемоги, наші друзі з угорської мережі “Artivists”, зокрема Daniel Rupazov та громадська організація Utcáról Lakásba! Egyesület, Укрпошта, Seeds for Ukraine, Сімейний Сад, DRA та інші. 

 

Продовжуємо підтримувати один одного, піклуватися про довкілля та ділитися гарними новинами!

 

Підписуйтесь на сторінки Еколтави в соцмережах:

Сайт: www.ekoltava.org

Fb: https://www.facebook.com/Ekoltava

Instagram: https://www.instagram.com/ekoltava.ua/

Twitter: ekoltava_ua