Результати Акції “ПоСади городину разом з Еколтавою!”

11.06.2022

Команда Еколтава продовжує докладати зусиль аби українці мали змогу посадити городину та забезпечити себе і свою родину врожаєм цьогоріч, навіть у такі найскрутніші часи для нашої країни! 

Хочемо з Вами поділитися результатами Акції “ПоСади городину разом з Еколтавою!”, яку ми провели в селі Суха Маячка, Драбинівської ОТГ, Полтавської області. Попри проблеми з пальним ми приїхали до людей, щоб разом посадити на земельній ділянці в 20 соток овочі та зелень. 

До городної толоки  долучилося 20 осіб. Серед них родини із Харківської та інших областей, родини внутрішньо переміщених осіб, які через війну були змушені покинути свої будинки, та знайти прихисток в Полтавській області. Люди не знають, коли зможуть повернутися додому, але мають бажання допомогти та віддячити тим хто їм надав прихисток. 

Ділянку для акції виділило керівництво Драбинівської ОТГ за сприяння голови громади Лєскової Тетяни. Весь вирощений врожай учасники акції та представники ОТГ передадуть внутрішньо переміщених особам та нашим мужнім бійцям ЗСУ.

Вдячні, що цю Акцію ми змогли втілити в життя завдяки нашим партнерам: Сади Перемоги”, Seeds for Ukraine, Укрпошта, DRA, UNDP, Lush, активіст Daniel Rupazov, мережа Artivists, організація Attila Hlavács, Védegylet, Sharly Tanya Iluz, Tracey Wheatley та багатьом іншим благодійникам. Саме за Вашої підтримки ми можемо безкоштовно надавати насіння українцям, які цього потребують. Разом дбаємо про продовольчу безпеку країни. 

Підписуйтесь на сторінки Еколтави в соцмережах:

Facebook: @ekoltava 

Instagram: @ekoltava.ua

Twitter: ekoltava_ua

YouTube: https://youtu.be/x0xqFLaWzOY