“ПоСАДИ” – Еколтава надсилає насіння овочів тим, хто не має змоги купити

11.04.2022
Продовольча безпека України під загрозою. Російські окупанти роблять все, щоб українці не отримали урожай цього року: знищують сільськогосподарську техніку, склади із паливно-мастильними матеріалами, заміновують поля, завдають ударів по складах із продуктами харчування.
Еколтава організовує весняну акцію  “ПоСАДИ!” для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе. Ми підготували базові набори насіння, які будемо надсилати людям в Полтавській, Сумській, Чернігівській та Харківській областях. 
Хто може отримати насіння:
  1. Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння. Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів, щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
  2. Люди, які прийняли вдома внутрішньо переміщених осіб чи самі є ВПО, які тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
  3. Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані. 
В акції можуть взяти участь жителі Полтавської, Сумської, Чернігівської, Харківської, областей, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину. 
Доставка є безкоштовною. Проте, ГО “Еколтава” не може обіцяти здійснення доставки пакунків у разі порушення логістичних маршрутів служб доставки, але зробить все можливе.
Ми зможемо надіслати насіння першим 200 зареєстрованим учасникам. Наступна кількість наборів буде залежати від фінансування та логістики насіння. 
Що входить в пакет з насінням?
Насіння овочів: морква, редиска, огірки, столовий буряк, капуста, кабачок золотий, гарбуз, патісон, помідор, горох, арахіс, солодка кукурудза, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля.
Зелень: петрушка, цибуля сіянка, цибуля тиканка, кріп, базилік, шпинат, салат. 
Комплектування насіннєвих пакетів може бути змінене. 
Як отримати насіння?
Заповнити форму потрібно до 1 травня 2022 року за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8 та очікувати на дзвінок для узгодження даних.
Зверніть увагу! Якщо у Вас є знайомі, які з технічних причин не можуть заповнити гугл-форму (відсутність інтернету чи невміння ним користуватися), ви зможете заповнити форму повторно замість тієї людини, проте вказавши її контактний номер, а не свій. 
Нам буде приємно, якщо люди, які отримають насіння з часом зможуть нам надіслати фото чи відео своїх овочів та зелені. 
Продовжуємо підтримувати один одного, піклуватися про довкілля та ділитися гарними новинами!
Підписуйтесь на сторінки Еколтави в соцмережах: 
Сайт: www.ekoltava.org 
Fb: https://www.facebook.com/Ekoltava
Instagram: https://www.instagram.com/ekoltava.ua/ 
Ми вдячні нашим друзяв з угорської мережі “Artivists”, зокрема Daniel Rupazov та громадській організації Utcáról Lakásba! Egyesület за те, що зібрали кошти, за які ми змогли купити насіння та організувати для людей безкоштовну доставку.