У Школі муніципального менеджменту відходів відбулася лекція, присвячена стратегічному плануванню
10.11.2023Представники (-ці) органів місцевого самоврядування 65 громад-учасниць проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні” відвідали додаткову лекцію в рамках Школи муніципального менеджменту відходів (ММВ). Цього тижня онлайн-заняття організатори присвятили темі стратегічного планування у громадах. Проводив лекцію кандидат економічних наук Микола Костриця.
Спікер розповів слухачам та слухачкам про те, для чого територіальній громаді потрібна стратегія, які бувають стратегії та в яких сферах діяльності їх можна застосовувати. Микола Костриця на прикладах пояснив, які існують невід’ємні складові стратегічного планування та як громадяни можуть долучатися до нього.
Учасники та учасниці лекції мали змогу отримати від експерта відповіді на питання, які виникають у їхній повсякденній діяльності.
Навчальна програма Школи муніципального менеджменту відходів охоплює різні аспекти роботи органів місцевого самоврядування. За задумом організаторів, лекції за чотирма модулями побудовані таким чином, аби всебічно розкрити тему ефективного управління відходами та нововведення, пов’язані з новим Законом “Про управління відходами”. Додаткові заняття мають поглибити знання учасників та учасниць Школи з інших дотичних до цього напрямків, як от комунікації, стратегічне планування, тарифоутворення, міжмуніципальне співробітництво тощо.
Публікація створена ГО «Еколтава» в рамках реалізації грантового проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.