Як обрати еко-френдлі подарунок до свят?

08.03.2023

Робити сюрпризи та готувати подарунки до свят завжди приємно. А особливо, якщо ці презенти дружні до довкілля. 

“Еколтава” радить підходити до вибору подарунків до Дня народження, річниці весілля та інших приємних дат виважено та з огляду на їх екологічність. У цьому вам допоможуть три основні ZeroWaste-критерії:

  1. Мінімальне пакування. 
  2. Можливість багаторазового використання.
  3. Можливість подальшої утилізації

Пропонуємо вам добірку того, що можна подарувати близькій людині без шкоди для довкілля.

  • Квітка у горщику. Погодьтеся, цей варіант подарованих квітів аж ніяк не гірший за букет в целофановій упаковці, який потішить око лише кілька днів. Квітка в горщику за умови правильного догляду ще довго буде нагадувати коханій людині про ваші почуття та увагу до неї.
  • Крафтовий комплект доглядових засобів з органічних матеріалів. Натуральне мило та твердий шампунь, що не пересушують, подбають про здоров’я шкіри та волосся вашої коханої людини.
  • Термочашка, міні-термос. Цей подарунок чудовою заміною одноразовим стаканчикам для любителів пити каву або чай на прогулянці. Можна обрати, наприклад, чашку із бамбукового волокна або біопластику.
  • Набори з ароматними соєвими свічками. Такі аромасвічки не лише можуть створити романтичну атмосферу. Їхній віск використовують під час масажу, а відтак можна влаштувати СПА-процедури в домашніх умовах. 
  • Шопери або тканинні торбинки. Еко-сумки стануть чудовою заміною пластиковим пакетам. На сьогоднішній день у продажу є різноманітні за дизайном та кольором шопери.
  • Ланч-бокси із переробленої пшениці, рису чи соломи. Такі контейнери компактні, герметичні, мають мінімалістичний та оригінальний дизайн.

При виборі подарунків відмовтеся від повітряних кульок, м’яких іграшок, виробів із дешевого пластику, квітів у целофані. А головне пам’ятайте, що у будь-яке свято найціннішою є увага. У першу чергу даруйте своїм близьким позитивні емоції!