В Україні запрацювала онлайн платформа “Енциклопедія ЕкоРішень”

02.02.2023

Не знаєте, як діяти з тією чи іншою екологічною проблемою? Вам стане в нагоді “Енциклопедія Екорішень”! Спеціальна платформа, покликана допомогти розібратися у складних та простих питаннях, пов’язаних із навколишнім середовищем. На ній зібрані екорішення, починаючи від того як сортувати сміття та висаджувати дерева до і закінчуючи відновленням озер та рекультивацією сміттєзвалищ.
“Енциклопедію” створило українське медіа “Рубрика”. Завдяки цьому онлайн інструменту можна буде долучитися до повоєнного відновлення України.

До слова, “Енциклопедію Екорішень” представили під час онлайн презентації. На цьому ж заході учасники обговорювали і післявоєнне відновлення України. Свої проєкти, присвячені екологічним проблемам, представили провідні українські організації, які опікуються питаннями охорони довкілля. Серед них і ГО “Еколтава”. Виконавча директорка “Еколтави” Юлія Мельник розповіла про те, які проєкти організації діють у воєнний час і як вони можуть допомогти громадам у вирішення екопроблем.
“Дуже важливо, що в Україні з’явилася платформа з рішеннями для зеленого повоєнного відновлення, яку презентувала “Рубрика”. Ми вже кілька років з ними співпрацюємо і плануємо продовжувати цю співпрацю в пошуках екологічних рішень. “Еколтава” також буде надавати свої пропозиції до чат-боту. Зокрема того, що стосується сталого харчування, управління відходами, кліматичної політики, адаптації міст до зміни клімату. Тому що всі ці теми важливі для зеленого відновлення України та подальшого сталого розвитку наших громад”, – розповідає виконавча директорка “Еколтави” Юлія Мельник.

Переглянути запис презентації можна за цим посиланням: https://cutt.ly/X9McCpJ