Реєстрація на вебінар “Як вберегти довкілля і свою внутрішню цілісність, коли навколо війна”

10.05.2022
Про дієві практики від психолога та екологині ми поговоримо під час вебінару вже 13 травня о 19.00. Реєстрація тут https://cutt.ly/DGVyPoE
 
Війна та постійний стрес виснажують не тільки нашу землю, а й мають руйнівний вплив на психіку. Проте, докладаючи зусилля ми зможемо контролювати свій емоційний стан та бути опорою для інших. Тож, Ekoltava продовжує серію вебінарів екологічно-психологічного напрямку та запрошуємо всіх охочих долучитися. Цього разу ми розглянемо методики та практичні поради, як під час війни вберегти внутрішні сили та налагодити взаємозв’язок з природою. Вченими було доведено (за цим посиланням: https://cutt.ly/DGVyPoE), що праця з ґрунтом заспокійливо діє на людину, а перебування серед природи – зцілює. Тож висаджуючи городину, дерева чи квіти ми разом турбуємося про наше довкілля та квітуче майбутнє.
📅 Коли: 13 травня 2022 з 19.00 до 20.30 за київським часом (GMT+3)
 
Спікери:
👩‍💻координаторка проєктів ГО “Еколтава” Юля Авраменко розповість про те, чому робота з ґрунтом зцілює нас, як вести сільське господарство, щоб воно не впливало негативно на клімат і чому Еколтава розпочала свою кампанію “ПоСАДИ” https://cutt.ly/HGVyeSJ та які результати вже має.
 
👨‍💻психолог з 20-річним стажем @Александр Тимошенко надасть методики та практичні поради про те, як можна вберегти та відновити свою внутрішню цілісність під час війни та інших стресових ситуацій.
 
Долучайтеся та запрошуйте своїх знайомих, адже разом ми сильніші!
Участь безкоштовна.
 
❗️Обов’язкова реєстрація за посиланням https://cutt.ly/dDSIwqI
Після реєстрації вам надійде запрошення на подію.
 
Підтримуймо один одного. Все є і буде Україна! 🇺🇦
 
Захід проводиться в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснює Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.