Еколтава та Сади Перемоги об’єднали зусилля заради продовольчої безпеки українців

28.04.2022
Еколтава продовжує  весняну акцію  “ПоСАДИ!” для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе. 
І сьогодні ми раді розповісти про наших партнерів – ініціативу “Сади Перемоги”, які знайшли ще 500 додаткових наборів насіння! Також гарна новина, що ми розширили список областей, які можуть отримати підтримку – це Полтавська і Сумська, Чернігівська і Харківська, Київська і Черкаська, Дніпропетровська і Запорізька, а також Житомирська. 
Хто може отримати насіння:
  1. Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння. Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
  2. Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
  3. Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані. 
В акції можуть взяти участь українці, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину. 
Ми вдячні Укрпошті за можливість надсилати вам пакунки на пільгових умовах. Як і раніше – доставка здійснюється за наш рахунок. Проте, ГО “Еколтава” не може обіцяти здійснити доставку пакунку в разі порушення логістичних маршрутів служб доставки, хоча ми зробимо все можливе.
Що входить в пакет з насінням?
Насіння овочів: морква столова, редиска, чорна редька, огірок, буряк столовий, капуста, кабачок кущовий, кабачок, гарбуз, патісон, томат, горох овочевий, арахіс, кукурудза цукрова, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля спаржева кущова.
Зелень: петрушка, цибуля або цибуля ріпчаста, кріп, базилік, рукола, шпинат, салат листовий.
Комплектування насіннєвих пакетів може бути змінене. 
Як отримати насіння?
Заповнити форму потрібно до 5 травня 2022 року за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8 та очікувати на повідомлення чи дзвінок для узгодження даних. Просимо вас не передавати третім особам номери волонтерів Еколтави, бо це створює додаткове навантаження та може затримувати  логістику посилок. 
Зверніть увагу! Якщо у Вас є знайомі, які з технічних причин не можуть заповнити гугл-форму (відсутність інтернету чи невміння ним користуватися), Ви зможете заповнити форму повторно замість тієї людини вказавши її контактний номер і, обов’язково, її повну адресу для відправки. 
Просимо також, за можливості, надсилати нам фото та відео з ваших городів, щоб ми поділилися з іншими людьми та надихнули їх садити свої городи. 
Продовжуємо підтримувати один одного, піклуватися про довкілля та ділитися гарними новинами! І чекаємо на гарний урожай на українських городах. 
Підписуйтесь на сторінки Еколтави в соцмережах: 
Сайт: www.ekoltava.org 
Fb: https://www.facebook.com/Ekoltava
Instagram: https://www.instagram.com/ekoltava.ua/ 
Ми вдячні “Садам Перемоги” за можливість допомагати ще більше!  Нагадаємо, що “Сади Перемоги” ініціював проєкт «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади, а реалізується ініціатива за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України та мільйонів активних громадян!