Вебінар про довкілля та психологію “Скажи життю ТАК, не зважаючи на війну”

04.04.2022
Вже більше місяця люди та природа України страждають від війни з росією. Зараз нам потрібно ще більше піклуватися про стан довкілля та свого психологічного здоров’я.
Тому ми хочемо провести серію онлайн подій, в яких розповідатиме про те, що кожен з нас може зробити для довкілля у воєнний та післявоєнний час, а також про те, що ми можемо зробити для свого психологічного здоров’я, щоб пережити цю війну та стати ще сильнішими.
Перший вебінар Скажи життю ТАК, незважаючи на війну відбудеться вже у наступну п’ятницю, 08 квітня 2022 з 19.00 до 20.30 за київським часом (GMT+3)
Виконавча директорка Ekoltava Julia Pashkovska розповість про те, які актуальні екологічні проблеми ми можемо зараз вирішувати, а психолог з 20-річним стажем Олександр Тимошенко дасть вам психологічні техніки, які підтримають та додадуть сил пережити ці складні часи, а також як знайти своє місце та не мати почуття вини. Поговоримо про це.
Участь безкоштовна.
Обов’язкова реєстрація за посиланням https://cutt.ly/dDSIwqI
Після реєстрації вам надійде запрошення на подію на вказані контакти.
Підтримуймо один одного.
Все є і буде Україна!
Захід проводиться в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснює Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.