Презентація результатів дослідження «Мій сусід – сміттєзвалище»

13.01.2022
Запрошуємо вас на презентацію результатів дослідження «Мій сусід – сміттєзвалище», яка відбудеться 17 січня 2022 з 11.00 до 13.00 офлайн у Полтаві та онлайн у ZOOM.
Із серпня по грудень 2021, команда ГО “Еколтава” провела дослідження  “Екологічно-соціальна дискримінація населення за фактором проживання біля сміттєзвалища”. Дослідження під кодовою назвою “Мій сусід – сміттєзвалище” проводилося на прикладі с. Макухівка, що розташоване за 500 м від Полтавського сміттєзвалища. 
В рамках дослідження фахівці провели аналіз чинного законодавства, ряд глибинних інтерв’ю з жителями, лабораторних досліджень води, встановили датчик якості повітря. Крім того, ми зібрали кращий іноземний досвід по рекультивації сміттєзвалищ та розробили рекомендації для українських реалій.  Під час заходу ми обговоримо екологічний та соціальний вплив Полтавського сміттєзвалища на місцевих жителів та дізнаємося чи відбувається порушення права людини на безпечне довкілля.   
Організатори: Громадська організація “Суспільний проект “Еколтава”.
Дата: 17 січня 2022, 11.00 – 13.00 GMT+2
Місце: офлайн та онлайн. Онлайн, платформа Zoom.
Офлайн презентація відбудеться в приміщенні “Дія.Бізнес” у Полтаві, що за адресою вулиця Соборності, 45а, 3 поверх.
Мова: українська.
Через обмежену кількість місць взяти участь в офлайн презентації зможуть лише учасники, які отримали лист-підтвердження. 
Для участі у події прохання зареєструватися до 19.00 15 січня 2022 року за посиланням: https://cutt.ly/AIuImI3  
Детальніше про подію на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/events/254871596693578?ref=newsfeed
Зареєстровані на онлайн-подію учасники і учасниці отримають посилання не пізніше, ніж за 1 годину до початку заходу, а також першими матимуть можливість ознайомитись із повною версією звіту.
Дослідження “Екологічно-соціальна дискримінація населення за фактором проживання біля сміттєзвалища” проводилось протягом серпня-грудня 2021 року громадською організацією «Еколтава» в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. Воно виконано задля підтвердження гіпотези, що негативні наслідки наявності сміттєзвалища поблизу населених пунктів сприяють посиленню соціально-екологічної несправедливості.