Енергія Змін 2021

07.10.2021

Найбільш надихаюча подія екологічного та кліматичного руху України повертається!

Запрошуємо приєднатися до участі у міжнародному кліматичному форумі “Енергія Змін 2021”, який відбудеться 29-30 жовтня у м. Полтава.

«Енергія Змін» — це дводенна подія, яка об’єднає активну молодь України, екологічних активістів/ок, студентів/ок, молодих підприємців/ниць, громадських діячів/ок, блогерів/ок, лідерів/ок думок та всіх, хто прагне нових змін.

Цьогоріч форум присвячений темі взаємодії у різних проявах: взаємодії людини та природи, взаємодії кліматичних проблем і соціальної нерівності, взаємодії громадських організацій і влади, взаємодії низових рухів між собою.

Якщо ви ГОТОВІ БРАТИ УЧАСТЬ у форумі та маєте намір приїхати, будь ласка, заповніть цю анкету до 22 жовтня включно: https://forms.gle/Sy6QvEiFQN3Sp3Ee7.

А також обов’язково дочекайтеся на підтвердження від організаторів.

Участь є безкоштовною, але передбачає конкурсний відбір. Організатори забезпечують проживання та харчування. Доїзд до місця проведення заходу учасники/ці забезпечують самостійно. Для вмотивованої молоді віком до 24 років включно буде можливість отримати компенсацію проїзду.

Організаторами “Енергія Змін 2021: Взаємодій” є громадська організація “Еколтава”.

Форум проводиться за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, а також Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).