У Полтаві відбувся Обласний форум взаємодії в рамках підготовки до всеукраїнської екологічної ініціативи “Let`s do it Ukraine!”

23.02.2016

9 лютого 2016 р. в приміщенні Обласної державної адміністрації відбувся Обласний форум взаємодії за ініціативи ГО “Lets do it, Ukraine” та ГО “Суспільний проект Еколтава” спільно з Обласним молодіжним центром та студентським самоврядуванням м. Полтава. DSC2949-768x510

Захід відбувся під девізом – «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем». Було затронуто багато гострих питань таких як: стихійні звалища в Полтаві та на околицях , відсутність сміттєпереробних заводів, безвідповідальність власників домашніх тварин, екологічне патрулювання тощо. Виникло багато цікавих ідей, які можуть стати рішенням проблем сміття та культури на Полтавщині– екопатрулі; цікаві просвітницькі лекції для школярів, дошкільнят, студенті;, просвітницька робота з ОСББ; написання прозорих інвестиційних проектів для того, щоб залучати іноземні капітали.

DSC2930-768x510

Нам дуже приємно було бачити велику кількість представників громадських організацій, бізнесу, влади та студентського самоврядування. Побудували конструктивний діалог, і з впевненістю можна сказати – ВЗАЄМОДІЯ відбулася! Щиро вдячні всім присутнім за активне обговорення. Вже є багато свіжих ідей та поглядів з з приводу вирішення екологічних проблем як Полтави так і області, попереду ще більше роботи, але коли є бажання та ентузіазм – це тільки надихає.

Тож Зробимо Україну Чистою!  Зробимо Полтаву Чистою! Долучайтеся!
2016-1-638