Екобус в Полтавській області необхідно замовляти!

12.05.2021

Нагадуємо, що в рамках обласної програми “Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки” був придбаний спеціалізований автомобіль для збирання та перевезення небезпечних побутових відходів. Обліковується він на балансі комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради (КАТП). Укладати договір на збір та перевезення небезпечних побутових відходів із обласним КАТП можуть не лише місцеві громади, а й районні ради, які ще мають у своєму підпорядкуванні населені пункти, що не увійшли до складу ОТГ. 

Ми були досить стурбовані тим фактом, що рішення стосовно обласного Екобусу не виносилося на голосування сесії Полтавської обласної ради. З цього приводу ми надіслали офіційний запит (див. фото нижче) і згодом отримали роз’яснення.

Для того, щоб Екобус приїхав забрати небезпечні побутові відходи з населеного пункту необхідно залишити заявку на сайті katp_pl@ukr.net . Графік виїздів Екобуса формується відповідно до цих письмових заявок сільських, селищних та міських рад.

Також просимо повідомити нашу організацію, тих, хто буде подавати заявки, щоб ми могли відслідкувати кількість запитів.

Головне, ми повинні пам’ятати – кожен із нас відповідальний за свої відходи!