Перероблення органічних та змішаних побутових відходів. Успішна технологія для України.

08.02.2021
У більшості європейських країн відходи (зокрема, органічні) — це значний ресурс для підвищення рентабельності бізнесу та оновлення ґрунтів.
 
На жаль, європейські норми поводження з відходами для України поки лише далека мрія. Це доводить як низка наших торішніх досліджень, так і дослідження колег з інших регіонів.
 
В Україні на перероблювання потрапляє близько 5% від загальної маси побутових відходів.
 
Понад 50% вмісту сміттєвих баків складає органіка. І, відповідно, більш ніж половина сміття на звалищі – теж органічні відходи, бо ж на пальцях однієї руки можна перерахувати міста, котрі мають окремі баки для органічних відходів і потім справді переробляють та ефективно використовують органіку.
 
Такий успішний кейс має на сьогодні, наприклад, Львів. Створили та налагодили роботу у місті Лева полтавці, компанія ОРЕ organic.
 
У 2021 році ТОВ “О.П.Є.” планують провести низку демонстрацій найекономнішого технологічного процесу перероблення органічних та змішаних побутових відходів.
 
У демонстрації буде представлене потужне мобільне обладнання світових брендів лідерів-виробників обладнання для підготовки та перероблення відходів різних типів.
 
Якщо ви теж шукаєте економічні та ефективні методи розв’язання питань з управління відходами у своєму регіоні — заповніть, будь ласка, опитувальний лист📝: https://cutt.ly/WknGNMI