Графік чергування екобусу в Полтаві на грудень

05.12.2020

Перелік адрес на грудень, де буде зупинятися екобус для приймання відпрацьованих ламп, батарейок і термометрів.

Вже близько року у Полтаві працює мобільний пункт приймання небезпечних відходів. Кожен полтавець може здати безоплатно відпрацьовані чи пошкоджені ртутні термометри, люмінесцентні лампи та батарейки.

Цього місяця пункт приймання відпрацьованих батарейок і люмінесцентних ламп буде працювати з 10:00 до 17:30 (крім вихідних). Графік розроблено так, щоб охопити усі райони міста, та врахувати тривалість світлового дня.

Відпрацьовані термометри та лампи комунальники після збору віддають ТОВ «Полекозахист», якому місто платить за утилізацію. Батарейки КАТП-1628 зберігає на своєму складі, а потім відвозить у Київ, де організація «Екологічні інвестиції» відправить їх в Румунію на перероблення.

Важливо: термометри та лампи потрібно здавати в заводському пакуванні. Якщо його немає, то треба загорнути їх у саморобну картонну тару — окрему для кожної лампи або термометра. Небезпечні відходи приймають виключно у населення. Організації повинні самостійно укладати договори на утилізацію з підприємствами.