Чому ми презентуємо усім полтавським політичним партіям екологічну складову – Дорожню Карту кліматичних цілей до 2030 року?

05.10.2020
 
Щоб просувати проєкти чи адвокувати вирішення екологічних проблем на місцевому рівні – без взаємодії з депутатами чи адміністрацією міста не обійтися. Саме тому ми починаємо комунікацію завчасно.
 
 
Команді Еколтави важливо пояснити кандидатам в депутати Полтавської міської ради як вони можуть вплинути на екологічну політику в місті, які програми вже діють та як ефективно їх можна продовжити новим обранцям.
 
Ми прагнемо стратегічно співпрацювати з владою, домагатися ухвали амбітних цілей і програм. Такі наші спільні реалізовані й ефективні проєкти як:
✔️впровадження роздільного збору побутових відходів,
✔️Полтавський міський екобус,
✔️Полтавський обласний екобус,
✔️Обласний конкурс проєктів “Екологічні Ініціативи” тому доказ.
 
Офіційно заявляємо, що організація: НЕ ПІДТРИМУЄ ТА НЕ АГІТУЄ ЗА ЖОДНУ ПОЛІТСИЛУ.
 
Навіть, якщо члени організації також беруть участь у передвиборчих перегонах, сама ж організація дотримується нейтралітету і аполітичності згідно Статуту. Ми не використовуємо нашу сторінку для політичної агітації, але можемо інформувати про діяльність партій, що впливає (чи впливатиме) на екологічну політику міста.
Ми зацікавлені в довготривалій співпраці, якісних результатах над якими потрібно працювати спільно і не один рік.
 
 
 
Тому презентуємо екологічні цілі УСІМ ПАРТІЯМ, котрі хочуть почути, готові укласти Меморандум про співпрацю, та взяти на себе екологічні зобов’язання перед громадою міста. Політичні погляди у полтавців – різні, та, серед кандидатів кожної партії є люди з якими можна, потрібно і буде результативно співпрацювати. Оскільки за даними місцевих соціологічних опитувань, ці партії мають високі шанси пройти до міської ради, а отже ухвалюватимуть рішення щодо майбутнього розвитку міста.Тож, мають вже зараз ставити перед собою екологічні цілі для розвитку Полтави.
 
Щодо наповнення презентацій радимо ознайомитися з нашою статтею:
 
Дана стаття підготовлена за фінансової підтримки Друзів Землі Німеччини (BUND) та Федерального міністерства з охорони навколишнього середовища, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).