Книга про будівництво “Земного ковчега” побачила світ у перекладі членів “Еколтави”

28.09.2020

Збудувати будинок з вторинних матеріалів та ґрунту? Збудувати автономним, не витрачаючи зайвих коштів і з мінімальними втратами для навколишнього середовища? І все це – з дотриманням технічних стандартів та будівельних норм? 

Все можливо! Це довели члени команди Еколтави Антон Нестеренко та Максим Макуха, переклавши та відпустивши у світ наклад книги «Строительство земного ковчега «EARTHSHIP» от А до Я».

Свого часу наші активісти вже працювали в тандемі над перекладом книги «Пермакультура как альтернатива кризису окружающей среды и цивилизации» Кассіо П. Октавіані, і от зараз вирішили повторити досвід знову, взявшись за суто технічну книгу американських авторів.

Антон займався перекладом з англійської, Максим – відповідав за технічне консультування. Редизайн ілюстрацій зробила Євгенія Куринська.

Після місяця праці та ще двох очікування, книга у сотню сторінок побачила світ (дякуємо видавництву «Ліра-К»). До речі, книга надрукована на переробленому папері.

“Книга буде корисною інженерам, підприємцям, котрі цікавляться пермакультурним будівництвом, представникам екологічних спільнот. У нас є 30 примірників, хочемо, щоб це суто технічне видання потрапило до рук тим, кому реально принесе користь. Якщо вас зацікавила книга – звертайтесь, можна придбати”, – каже Антон Нестеренко.

Схеми інженерних систем, методики розрахунків, способи впровадження ідей та рішень, адаптовані під українські реалії та одиниці вимірювання – ось найцінніші моменти книги.

Почитати книгу можна буде в Полтавській обласній бібліотеці ім.. І.П. Котляревського. Примірник передаємо у відділ технічної літератури.

Нині ж – вітаємо колег!

Для довідки. Пермакультура – підхід до проектування навколишнього простору і система господарювання, ґрунтовані на взаємозв’язках у природних екосистемах.