Як місто може компостувати органіку і виграти на цьому?

06.07.2020

У Львові, на базі комунального підприємства “Зелене місто” розпочався проєкт роздільного збору органіки та її переробки, методом компостування. 26 червня відбулась презентація цієї технології на компостувальному майданчику. Планують переробляти до 30 000 тонн органічних відходів щорічно. Про етапи переробки органічних відходів, чому це актуально для кожної української громади та сільськогосподарського підприємства, скільки це коштує, та які гарантії, читайте у нашому матеріалі.

Компостувальний майданчик львівського комунального підприємства “Зелене місто” складається з: 

  • компост-контейнери; 
  • фронтальний погрузчик для завантаження органіки у контейнери; 
  • спеціально підготовлений майданчик куди вигружають “молодий” компост;
  • самохідний аератор, який, згідно з технологічним процесом компостування, періодично аерує бурти для збагачення їх киснем, вносить  необхідну частку вологи та охолодження для повноцінного дозрівання компосту;
  • вібросито, де компост просіюють, відкидаючи сторонні предмети і крупні неперероблені часточки.

Після цього компост можна фасувати. 

Поговоримо про технологію компостування органічних відходів

Звідки “прийшла” до нас така технологія компостування? 

Технологія компостування відома давно. Але, на практиці її застосовують, на жаль, рідко. Адже, вона приносить суттєву економію, а, при правильному використанні та підборі професійної техніки, – ще й прибуток. У Львові презентували техніку німецької фірми BACKHUS, яка вважається однією з кращих у світі, через свою потужність, надійність.

У чому основні переваги такої техніки і технології? 

У процесі компостування органіки відомими є, так звані, “ворошителі”, адже, вони дешевші від іншої, запропонованої  на ринку, техніки. На відміну від “ворошитилів”, аератори не тільки перемішують та сушать сировину. Спеціальна конструкція лопастей подає кисень у сировину своєрідною  “косичкою”, яка створює у бурті “кишеньки” для активної діяльності мікроорганізмів та бактерій. Крім того, аератори формують якісний бурт, зволожують компост, вносять в субстрат необхідні колонії мікроорганізмів для прискорення процесу компостування та швидкого позбавлення запаху.

Вартість обладнання для України?

Найменший аератор фірми BACKHUS коштує 76 000 евро. Досить вагома сумма! Але, як стверджують представники фірми, яка організувала презентацію у Львові, це –  вигідна інвестиція.  Навіть,надають приклади ефективності в цифрах.

Кому  цікава така технологія промислової переробки органічних відходів? 

В першу чергу компостуванням органічних відходів має перейматися аграрний бізнес (корівники, птаховиробництва, свинарники).  Все частіше технологіями компостування цікавляться муніципалітети і ОТГ в Україні. 

Строк окупності технології  та гарантії?

Як зазначає представник проекту “OPE organic”, відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. Існують приклади, коли окупність таких проектів (обладнання майданчика + необхідна техніка) – менше двох років. Експлуатаційний період даної техніки від 10 до 30 років.

Де вже існує в Україні така технологія на практиці?

Львів запровадив компостувальну станцію в комунальному господарстві вперше в Україні. В  сільському господарстві – технологію компостування тільки  починають використовувати. Аератор ТМ ВАCHUS працює на агро-індустріальному комплексі МХП у Черкаській області. 

Розповімо про етапи технологічного процесу та роботу компостувальної станції

Перший етап. 

На компостувальну станцію привозять харчові відходи, їх загружають в спеціальні компост-контейнери. Там органіка проходить процес попереднього компостування (пастеризації) протягом 2 годин, при цьому гине більшість патогенної мікрофлори.

Зображення: приклад комплектації контейнера для компостування органічних відходів у великих кількостях

Зображення: приклад параметрів контейнера для компостування органічних відходів у великих кількостях

Зображення: приклад технічних характеристик контейнера для компостування органічних відходів у великих кількостях

Другий етап

Після закінчення процесу пастеризації, контейнер завантажують  на платформу та транспортують на майданчик компостування. Цей майданчик – спеціально обладнана площадка, яка має тверде покриття (асфальт) і сток для зайвої рідини.

Третій  етап

На майданчику, під наглядом технолога з компостування, відходи “проходять” процес компостування, або дозрівання, контролюєтся вологість, температура, та зміни у структурі сировини. Під час цього етапу компост необхідно регулярно перемішувати та зволожувати. Для цього використовується спеціальна техніка, яка подрібнює матеріал, охолоджує, зволожує, перемішує і насичує його киснем, що дозволяє закінчити процес компостування за 4-8 тижнів. 

Четвертий етап

Після закінчення процесу компостування на майданчику, готовий продукт просіюється, очищається від великих часток, гілок, каміння, пластику, тощо. Готовий продукт – це компост, без неприємного запаху, шкідливих бактерій, неорганічних домішок. Цей компост використовують як добриво в сільському господарстві, для міського озеленення, рекультивації ґрунтів. 

Який об’єм органіки має бути для компостування за такою технологією? 

У Львові планується переробляти до 30 000 т органічних відходів щорічно. Для цього якомога більше закладів харчування, житлового сектору мають постачати органіку на міську компостувальну станцію.

Яка органіка підходить для переробки? 

Харчові відходи від закладів харчування, супермаркетів і від населення; “зелені” відходи міста (обрізані гілки, скошена трава); мулова маса очисних споруд.  

Яка енергоємність технологічного процесу? 

Наприклад, самохідний аератор  у Львові споживає в середньому 8 літрів  дизельного палива в годину. За цей час він аерує 700 метрів кубічних сировини.

Які плани Львова щодо застосування цієї технології та чому це для міста зараз актуально? 

“В Європі до 2022 року мають налагодити збір і переробку органіки. Львів розпочав це вже сьогодні” – сказав Святослав Євтушенко, директор ЛКП “Зелене місто”. 

Але компостування не запрацює просто так… Це велика підготовча робота і повноцінна  система, що включає утворювачів відходів, перевізників, міську адміністрацію.І хоч практика показує, що компостування органічних відходів  – найбільш екологічна і економічно обгрунтована переробка органіки, що утворюється у місті, доведеться зробити ще багато просвітницької роботи, щоб впровадити цю практику в кожне українське місто та ОТГ. 

Дякуємо за партнерство у підготовці матеріалу Громадській Спілці “Пермакультура в Україні” та організаторці  демонстраційно-навчального майданчика по компостуванню ЛКП “Зелене місто” – Тетяні Чучко. 

Головне фото: ТОВ OPE-organic