Адвокація змін системи поводження з відходами у м. Полтава

30.04.2020

Адвокаційна кампанія, спрямована на впровадження системи роздільного збору відходів у Полтаві. 

Проект включав інформаційну кампанію та краудфандинг (зібрано 13995 грн.), що згодом переросло у судову справу проти Полтавської міської ради щодо поводження з твердими побутовими відходами у місті. У рамках кампанії було розроблено карту пунктів прийому вторсировини та ряд ініціатив серед яких-  фотопроєкт “Я, моє життя і сміття”, який привернув увагу до відходів, що забруднюють довкілля. 

Судова справа завершилась підписанням мирової угоди з Полтавською міською радою. Завдяки цьому  з’явились контейнери для сортування сміття та містом почав курсувати Екобус, який збирає небезпечні відходи (батарейки, ртутні термометри, люмінісцентні лампи). Графік роботи Екобуса публікується щомісяця на сторінці Еколтави у мережах мережах InstagramFacebook

Фахівцями Еколтави було розроблено Програму поводження з твердими побутовими відходами у місті Полтава на період 2020-2022 роки та Програму поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів від населення у місті Полтава на період 2020-2024 роки.

Фото на обкладинці: Julia Pashkovska