Вебінар “Нуль відходів у громадах: ОСББ, ОТГ та бізнесі”

11.02.2020

Маленький факт: зменшити кількість відходів у громаді у кілька разів дешевше, ніж організувати їх сортування і переробку.

Не хочете переплачувати? Чи, можливо, ви вже давно працюєте у цій сфері і шукаєте нових ефективних способів запровадити підхід “нуль відходів” у своїй громаді?

Запрошуємо на вебінар: “Нуль відходів у громадах: ОСББ, ОТГ та бізнесі” представників громадських організацій, соціально відповідального бізнесу, лідерів новоутворених громад та місцевого самоврядування, а також управлінців в ОСББ.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова тут: ⏩ https://forms.gle/9SAPZ9RH8h8k7koFA до 9 березня включно. Після реєстрації вам на пошту надійдуть інструкції як долучитися до вебінару.

На якому розповімо про:
– Що таке підхід “нуль відходів” і чому він зараз такий популярний в Україні та світі загалом ?
– Для чого запроваджувати підхід “нуль відходів” в українських громадах, закладах, компаніях та офісах? Які переваги і передумови для цього?
– З чого почати шлях до “нуль відходів” у своїй громаді?
– Як домогтися того, аби така ініціатива була ефективною і раціональною?
– Роль громадських організацій та влади у цьому процесі?
– Які фактори і ризики варто врахувати?
– Яскраві та ефективні українські приклади запровадження підходу “Нуль відходів” в Україні

Запрошена спікерка:
Ірина Миронова – екологиня, голова організації Zero Waste Lviv
З цієї ініціативи розпочався рух zero waste (нуль відходів) в Україні. Організація вже 3 роки працює з місцевою владою Львова, великим, середнім та малим бізнесом, аби допомогти їм запровадити підхід “Нуль відходів” у своїй громаді чи закладі.

Модераторка: Маргарита Мостова — ГО “ЕКОЛТАВА”
Організатори: Еколтава, Zero Waste Lviv

Серія вебінарів для підвищення спроможностей екологічних організацій відбувається в рамках проекту підтриманого Global Greengrants Fund та 350.org – Україна