Активістів запрошують на тренінг Лабораторія “зеленого” активізму
04.11.201923 листопада у Полтаві відбудеться тренінг для починаючих громадських активістів і тих, хто потребує знань для втілення своєї ініціативи.
З чого почати перетворення у місті, вирішення найпоширеніших екологічних проблем в Україні, успішні кейси кампаній та ініціатив, шляхи втілення змін для активістів – все це на Лабораторії “зеленого” активізму.
У програмі тренінгу про:
– екологічні проблеми в Україні та шляхи їх вирішення;
– знайомство з громадськими кампаніями та історіями їхнього успіху;
– ефективні комунікації та роботу зі ЗМІ;
– адвокацію та лобіювання рішень;
– організацію екологічних подій, на які захочуть приїхати зі всієї країни.
Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/7KsBXRfgFZTaw1187
Дедлайн реєстрації 14 листопада.
Участь у заході безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Відбір учасників буде здійснюватися на конкурсній основі. Результати відбору будуть відомі 18 листопада.
Організатори забезпечують харчування під час заходу.
Організатори – ГО “Еколтава”. Захід проводиться за фінансової підтримки Global Greengrants Fund та 350.org.
Контактна особа:
Менеджерка з комунікацій проекту
“Лабораторія “зеленого” активізму”
Маргарита Коптєва
+38 (095) 002 5628;
