Запрошуємо у гори! Анонс Green Camp 2019

03.06.2019

Наш щорічний Green Camp  для кліматичного руху України знову відбудеться у Карпатах.

З 21 по 27 липня, разом ми будемо пізнавати унікальність гірських місцин, вчитися будувати дієві кампанії громадського тиску та синхронізуватися із усім найкращим в екологічному русі. Енергію Карпат спрямуємо на відновлення сил, боротьбу з вигоранням та для натхнення.

Цьогоріч перед учасниками табору високі цілі – підсилення екологічного руху країни та захист Карпат від забудови. Хочемо вберегти від знищення гірський масив Свидовець і закликаємо приєднуватися до ініціативи.

Формат табору: учасники та учасниці будуть проживати у наметовому містечку на території Свидовця, будуть застраховані та мають самі забезпечити себе кемпінговим спорядженням (каремат, спальник, намет). Ми гарантуємо всі необхідні та комфортні побутові умови для власної гігієни. На таборуванні передбачене 5-ти разове вегетаріанське харчування + для тих, кому критично жити не в наметі, а в готелі – можна за власні кошти зняти кімнату на території, де ми будемо базуватися.

Фото: афіша заходу

Для участі є кілька простих кроків:

1. Купуйте квиточок за посиланням https://2event.com/uk/events/1729391.

2. Заповнюйте реєстраційну форму – http://bit.ly/2EFZiDt

3. Залишайтеся на зв’язку та очікуйте деталей від координаторів.

Для тих, хто не може повністю оплатити свою участь в таборі, але має велике бажання приєднатися, організатори готові надати грант, який повністю покриватиме вашу участь.Тож, просимо всіх вмотивованих заповнити заявку до 20 червня та взяти участь у конкурсному відборі: https://forms.gle/LctqPukxYbL3cCyj9

Організатори: Еколтава та 350.org – Україна

Партнери: Free Svydovets, Українська Кліматична Мережа, МУСІ, PLATO/ ПЛАТО.

Табір відбудеться за фінансової підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та 350.org – Україна.

Залишилися питання? Пишіть: office@ekoltava.org

Фото на обкладинці: Julia Pashkovska