Конкурс екологічних ініціатив стартував в Полтавській області

03.04.2019

Новий проект “Екологічні ініціативи” стартував в Полтавській області. Ініціює його Полтавська обласна рада за керівництва Олександра Біленького.

Маєте ідею для реалізації екологічного проекту у своєму містечку чи селищі? Беріть участь у конкурсі та отримуйте фінансову підтримку до 50 000 грн.

З 26 березня команда Еколтави спільно з Новою Полтавою вирушають у тур по всій Полтавській області аби розповісти деталі проекту та умови участі. Загалом відвідаємо 25 районів області.

Зустрічі з громадами відбудуться у районних радах. Запрошуються усі бажаючі. Шукайте дати туру у своєму місті на графіці нижче.

Графіка: розклад туру “Екологічні ініціативи”Полтавщини. Джерело: Полтавська обласна рада. 

Також, ми будемо надихати мешканців існуючими еко-проектами та найкращими практиками, які вже існують в Україні та світі.

Щоб подати свою ідею варто заповнити онлайн-форму з детальним описом майбутнього проекту. Шаблон форми можна завантажити на сайті: eco.oblrada-pl.gov.ua

Оформлену проектну заявку необхідно подати у паперовому вигляді особисто або на поштову адресу:

Полтавська обласна рада, вул. Соборності, 45, м. Полтава, індекс 36014.

Також, електронну версію зі сканованими додатками надсилати на електронну пошту: eco@oblrada-pl.gov.ua Заявки приймаються до 15 травня 2019 року.

ВАЖЛИВО, що для реалізації місцевої ініціативи, Вам потрібно заручитися підтримкою . Адже проект передбачає співфінансування 50 на 50 %. Максимальний розмір внеску обласної ради – до 50 тис. грн на 1 проект.

Взяти участь у конкурсі можуть жителі Полтавської області віком старше 14 років.

Деталі на сайті: eco.oblrada-pl.gov.ua

Бажаємо вам успіху! Зустрінемося у вашій громаді