Як зручно сортувати та переробляти відходи: опитування полтавців

05.11.2018

Полтавська міська рада спільно з командою  “ЕКОЛТАВИ” ініціювали процес вирішення проблеми сортування та переробки твердих побутових відходів (ТПВ)  у Полтаві. До обговорень долучилися партнери, громадські організації та посадовці. На першому етапі буде розроблена міська програма поводження з побутовими та небезпечними відходами.

Для того, щоб вона була працюючою та ефективною, важливо зібрати думки підприємців, комунальних установ, громадських організацій, жителів міста – всіх, хто беруть участь в процесі продукування відходів. 

Розробники документу максимально врахуватимуть побажання полтавців , які долучаться до консультацій. Щоб висловити свої думки та пропозиції варто заповнити коротку онлайн форму за посиланням.

Висловити свої пропозиції можна буде до 12 листопада включно.

Крім того, всі, хто заповнили дану форму будуть запрошені до відкритих консультацій у процесі розробки програми поводження з відходами у місті.

Пропонуємо ЗМІ,  небайдужим полтавцям, школам, університетам, комунальним закладам та громадським організаціям взяти участь у опитуванні

Будемо на зв’язку?  Підписатися на розсилку анонсів “ЕКОЛТАВИ”

Контакти для зв’язку та уточнень:
Менеджерка з комунікацій ГО “ЕКОЛТАВА”  – Маргарита Мостова
+380 99 92 99 794
office@ekoltava.org