Полтавські школярі в центрі міста ініціювали акцію “Молодь за чисте місто”
14.04.2017Захід відбувся в підтримку Всеукраїнської акції прибирання “Зробимо Україну чистою разом!”, що відбудеться цього року 29 квітня в усіх областях країни, включаючи Полтавську.
Шкільна молодь закликає проявляти активність в екологічних акціях, що покликані зберігати зелені зони та природне середовище м. Полтави. Зокрема учні загальноосвітньої школи № 9, вийшли на екологічний флеш моб в центр міста, щоб привернути увагу населення до всеукраїнського прибирання, що відбудеться 29 квітня в Прирічковому парку (права сторона від готелю “ТУРИСТ”, зуп. Богдана Хмельницького) та підтримати екологічний фестиваль “ЧистFest САДИ”, що буде проходити в той же день з 14:00 до 22:00 на території “Твого простору” неподалік Полтавського музичного училища ім. Н.В. Лисенка (вул. Соборності, 11).
Додатково учні поширювали інформаційні матеріали, що стосуються сортування та переробки відходів та розповідали перехожим про те, як можна зробити своє місто та свій дім чистішим і менш шкідливим для природи.
Координатори місього шкільного конкурсу “ЧистоТак!” – громадська організація “ЕКОЛТАВА” провели публічну лекцію про те, що насправді являють собою відходи та як вони впливають на навколишнє середовище в місті.
Нагадаємо, що з 20 березня по 21 квітня у всіх Полтавських школах проводиться конкурс по впровадженню роздільного збору сміття з подальшою здачею на переробку. Конкурс ініційовано з метою впровадження культури раціонального поводження з відходами в навчальних закладах та екологічної просвіти молодого покоління.
Учні 9 школи не стоять осторонь екологічних питань нашого міста. Кожного року учні опікуються Павленківським парком, прибирають територію, підсаджують та білять дерева. У цьому році на території школи спільно з Полтавським клубом органічного землеробства учні заклали органічну грядку багаторічних квіткових рослин. Учні також долучаються до озелення Полтавського дендропарку.
Крім того, школярі разом з педагогічним колективом одні з тих, хто сортують сміття у своєму закладі. На виручені кошти керівництво змогло купити ноутбук для проведення шкільних заходів. Тому, спираючись на власний досвід, закликають долучатися до такої соціальної ініціативи інших колег по цеху.

