18.03.17 / Похід до притулку для бездомних тварин “Барбоскіни”

04.03.2017

З приходом весни хочеться дарувати своє тепло усім-усім, навіть тваринкам! Особливо тим, хто так потребує людської уваги й милосердя. Саме тому, ми ініціюємо дружній похід до притулку для бездомних тварин “Барбоскіни”!

image11

Запрошуємо усіх небайдужих полтавців провести суботній ранок разом з нами у компанії пухнастиків. Будемо вигулювати грайливих котів і собак та допомагати з прибиранням у притулку.

Зустрічаємося 18 березня о 10:30 біля головного входу театру імені Гоголя, купуємо гостинці для тваринок та гуртом крокуємо до притулку, який знаходиться неподалік Співочого Поля Марусі Чурай. Гостюємо та допомагаємо у притулку орієнтовно до 14:00.

Для участі просимо заповнити коротку форму реєстрації: https://goo.gl/forms/IttiuUsX7vBTirFi1

При виникненні питань звертатися за тел.: 0956713747 – Антастасія.