Здай ПЕТ-пляшку – отримай гарячу чашку!

10.11.2016

13 листопада запрошуємо всіх полтавців приєднатися до вуличної акції “Горнятко енергоефективності”, приуроченої Міжнарожному дню енергозбереження та вторинної переробки.

За кожні 3 кг відсортованої вторсировини (макулатура, ПЕТ-пляшки) будемо пригощати горнятком гарячої кави у затишній “Львівській кав’ярні”.

Чекаємо всіх з 12:00-16:00 на енерголокації поблизу “Львівської кав’ярні”, де ми розкажемо, як, здаючи сміття на переробку, можна оплачувати комунальні послуги та як ефективно економити енергію вдома.

Протягом цих кількох днів партнери члени мережі CLEEN з Грузії, Вірменії, Україні та Молдови будуть проводити різноманітні заходи, щоб привернути увагу до важливості енергозбереження.

energoaktsiya