Активісти «Еколтави» на форумі від Регіонального екологічного центру вчилися розбудовувати мережі та налагоджувати комунікації.
11.10.201628-30 вересня 2016 р, представники «Еколтава», Юлія Мельник та Маргарита Мостова, стали учасниками Форуму, присвяченому тамам партнерства та створення мереж серед громадського сектору а також методикам ефективної комунікації. Захід відбувся серед мальовничих Карпатських гір, в селі Татарів, що на Івано – Франківщині. Разом з колегами з Івано – Франківська, Канева, Лубен, Черкас, Косова та Фастова активісти протягом 3 днів, дізнавалися про специфіку створення правильного та продуктивного партнерства. На форумі також було приділено увагу PR – комунікаціям та інформаційній діяльності як стратегічним інструментам в розбудові успішної співпраці у сфері роботи з громадою.
Метою заходу стало створення майданчику для спілкування, обміну досвідом, напрацювання практичних навичок між громадськими екологічними організаціями України для подальшого створення глобальний всеукраїнських мереж.
Організатор форуму – Регіональний екологічний Центр(РЕЦ) – міжнародна організація, метою створення якої є допомога у вирішенні екологічних проблем в країнах Центральної та Східної Європи. На сьогодні РЕЦ в Україні реалізовує два масштабні проекти, зокрема “Місцеві Екологічні та Енергетичні Плани Дій для Сталого Розвитку (LEAPs), та “Місцеві Ініціативи для Сталої України (Link).
За словами самих організаторів нові знання допоможуть організаціям- учасникам у досягненні намічених стратегічних цілей та сприятимуть успіху у щоденній діяльності.
Це вже не перший подібний захід, організований РЕЦ в Україні. Раніше «Еколтава» вже приймала участь у тренінгах, семінарах та конференціях присвячених організаційному розвитку та лідерству в громадській діяльності, ефективним комунікаціям та співпраці з владою і мас-медіа. Наразі така тісна і активна партнерська робота між громадськими активістами різних міст України направлена на вирішення глобальних екологічних проблем – Змінам клімату.
Еколтавці щиро вдячні нашим Європейським колегам – Регіональному Екологічному Центру та команді проекту Link, за можливість отримати експертну допомогу та підтримку на Форумі. Сподіваємося, подальша співпраця буде такою ж плідною та ефективною.


