Львівське сміття несанкціоновано викинули на Полтавщині
08.10.2016Комунальники виявили звалище сміття, імовірно, зі Львова на полігоні поблизу селища Решетилівка Полтавської області. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
За інформацією місцевої влади, невідомі розвантажили кілька контейнерів-сміттєвозів. Робітники полігону дійшли висновку, що сміття прибуло зі Львова, виявивши серед відходів чеки з тамтешніх магазинів.
Комунальники вважають, що сміття, яке опинилось в Полтавській області, повинні були вивезти зі Львова в Дніпро, але водій не довіз його до пункту призначення.
У райдержадміністрації поки не знають, що робити з нічийним сміттям. Керівники інших містечок та селищ області збираються перевірити власні сміттєзвалища.
За словами голови Решетилівської райдержадміністрації Романа Перепелиці, на місцевому полігоні встановлять нічну охорону, щоб уникнути несанкціонованого вивантаження сміття.
Сподіваємося, ситуація зі сміттєвим колапсом у Львові стане (можливо вже стала) своєрідним імпульсом до змін для кожного з нас. Ми можемо менше продукувати сміття! Адже більшість того, що опиняється в нашому смітнику – це цінні ресурси, які переробляються. Сортуйте відходи та здавайте їх у пункти прийому вторсировини!
