У Полтаві відбувся другий “Чистофест – Сади”
25.04.201623 квітня, Полтава від самого ранку очищалася від бруду. З десятої годинимісцеві жителів рамках щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» вийшли на масштабне прибирання зелених зон та благоустрій територій. Загальноміська толока зібрала більшепівтисячі містян, які працювали на десятьох масштабних локаціях, зокрема на Співочому полі, набережній річки Ворскла, у центральному міському парку (дендропарку), на Огнівських ставках, в районі Білої альтанки,а також у дворах багатоквартирних будинків. Як підсумок денної роботи став еко-фестиваль “Сади”.
На фестивалі відвідувачі мали нагоду купити та скуштувати вегетаріанські, веганські та сироїдські смаколики, стати слухачем еко-лекторію, подивитися виступи дитячих команд, які показували постановки із закликом до збереження природи, та виступ місцевого Street workout-колективу, а також прослухати виступи гуртів із Полтави, Києва, Дніпропетровська. Захід проводився під гаслом свідомого та сталого способу життя, підвищення екологічної свідомості у молодого покоління та привернення уваги до проблем навколишнього середовища.


