“ЕКОЛТАВА” розпочала роботу над оновленням першої в Полтавському регіоні школи, що стане незалежною від перебоїв у постачанні електрики. За планом, у першому півріччі 2018 року на дах школи встановлять сонячну електростанцію та проведуть комплексне навчання персоналу та дітей на тему енергоефективності. Нагадаємо що, навчальний заклад № 2 вже пройшов процедуру моніторингу споживання енергії та отримав енергетичний паспорт.

Детальніше про це читайте в матеріалі: Як на Полтавщині залучили німецького експерта для енергоаудиту в селищній школі.

Команда “ЕКОЛТАВИ” спільно з адміністрацією школи провели першу зустріч з керівництвом Кобеляцької районної ради. Заручившись підтримкою, вже підписано трьохсторонній договір про співпрацю.

Такий перспективний початок надихнув команду “ЕКОЛТАВИ” та місцеву активістку  Лідію Чернигу на пошук ресурсів для подальшої модернізації закладу.  Тож, наступним кроком стало обстеження будівлі на предмет раціональності споживання тепла.

ФОТО: Юлія Мельник, ГО “ЕКОЛТАВА”

За допомогою тепловізійного знімання та опитувальника, робоча група мала на меті дослідити можливі втрати енергії та зрозуміти яких заходів з утеплення потребує школа.

ФОТО: Юлія Мельник, ГО “ЕКОЛТАВА”

Нагадаємо, що профінансований німецьким фондом URBIS, проект має на меті підвищення рівня енергоефективності школи, забезпечення безперебійного доступу до електроенергії за рахунок використання відновлюваних джерел та економію бюджетних коштів. У рамках такої ініціативи запланована інформаційна робота з колективом та учнями щодо принципів енергозбереження, проведення інтерактивних уроків. Також, окремим заходом стане наочний прес тур для журналістів.

Таким чином, команда планує підсумувати результати проекту та поділитися досвідом з іншими колегами по цеху.

Менеджерка з комунікацій ГО “ЕКОЛТАВА”

Маргарита Мостова