Всеукраїнський Інфотур побував у Полтаві
08.08.2017“Енергонезалежність наша спільна справа” – з таким закликом екологічні активісти відвідали 10 міст України
Цьогоріч інфотур “Енергонезалежність – наша спільна справа” паралельно проходив в 6 містах України: Херсоні, Миколаєві, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді . Організаторами всеукраїнського туру виступають ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України.
ГО “ЕКОЛТАВА” та Товариство охорони природи м. Кременчука” долучилися до акції ще у чотирьох містах Полтавщини.
Як ми вчили Полтавців що енергозбереженню в будинках можна переглянути у сюжеті “Громадського ТБ Полтава”
Матеріали: Громадське ТБ Полтава, журналістка: Анна Морозова