Увага! Аукціон!

19.02.2021
Вам – “Полтава майбутнього”, Полтаві і її мешканцям – соціальні реклами про сортування відходів на вулицях міста, пиломір для вимірювання якості повітря та будиночок для комах.
 
Яким би ви намалювали місто майбутнього? Місто вашої мрії? Певно воно було б безпечним, комфортним, екологічним. Зі зручною інфраструктурою та можливостями для розвитку. В ньому було б легко дихати, були б “зелені зони”: міні-парки, сквери, клумби квітів на мансардах і теплиці з овочами та фруктами. 80% сміття було б посортовано, органіка б ставала компостом, і все довкола працювало б за допомогою ВДЕ.
 
Маленькі полтавці, у синергії з художницею Мариною Герасименко ще у 2018 році створили картину «Полтава майбутнього». Тоді рук і мрій до цього полотна доклали більше 50-ти людей. У такий спосіб Полтава долучилася до глобальної мобілізації #ДійЗаКлімат / #RiseForClimate.
 
Ми зберегли цю картину. Вона кілька років була талісманом Еколтави. Зараз же хочемо, щоб вона прикрасила дім чи офіс людини, котрій не байдуже до природи, її збереження і впровадження екологічних ініціатив в просторі навколо.
 
Натомість – хочемо реалізувати кілька екологічних задумів, корисних не тільки нам, а й Полтаві:
Пиломір (для вимірювання якості повітря в центрі міста).
– Встановлення інформаційних сітілайтів (бігбордів) на тему сортування відходів у місті.
– Встановлення будиночку для комах в Павленківському парку.
Отож, увага!
 
Стартова ціна полотна “Полтава майбутнього” – 1500 гривень.
Мінімальний крок аукціону – 100 грн.
 
До участі зараховується кожен новий коментар на нашій сторінці у Фейсбук із зафіксованою ціною.
 
Аукціон триватиме 10 днів з моменту оголошення.
 
Картина приносить удачу. Перевірено на собі.