У центрі Полтави встановлять арт-теплицю, щоб показати реальні наслідки кліматичних змін

30.05.2017

У суботу, 3 червня, о 15:00 у Полтаві відбудеться День Дій. Це всеукраїнська акція, ціль якої – нагадати полтавцям та міській владі про існування проблеми кліматичних змін, їх наслідків та необхідність пошуку рішень. Організатори ставлять за мету створення діалогу між громадськістю та владою по створенню локального плану дій пом’якшення та адаптації до змін клімату у місті (Кліматичної стратегії).

Активісти ГО «Еколтава» у незвичний спосіб покажуть місцевим жителям, що таке зміни клімату та які загрози для людства вони несуть. На території «Твого простору», що неподалік музичного училища, організатори встановлять арт-теплицю, усередині якої будуть розміщені різні інсталяції, які демонструють наслідки та загрози  кліматичних змін. Основна ціль «Теплиці» – наочно показати яким може бути життя на Землі, якщо світова температура підніметься більше ніж на 2°C.

О 17:00 відбудеться проведення відкритої лекції «Як врятувати Полтаву від кліматичних змін?». У форматі вуличного діалогу  екологічні активісти поділяться власним досвідом «еко-дружнього» життя та свідомого споживання. А представники громадських організацій «Сіті Лаб», «Нова Полтава», «Полтава велосипедна» презентують діючі ініціативи, що стосуються велоруху, озеленення та облаштування урбанпростору. Також до участі в заході організатори планують залучити і представників місцевої влади, попередньо надіславши їм офіційні запрошення від імені представників міжнародної громадської організації 350.org.

Останнім етапом заходу стане відкриття сезону літнього кінотеатру на території «Твого простору». О 19:00 активісти покажуть мотивуючий фільм «Гонитва на вимирання» від енергії сонця.

Читайте оновлення в події та приходьте до нас!

Партнери:

Інформаційні  партнери:

Довідка

День Дій – ряд подій, які в червні 2017 року об’єднають 11 міст України. Основна ідея – донести до місцевих жителів небхідність взаємодіяти з владою стосовно проблем змін клімату, а також показати, що громадськість має вплив, від слів до дій!

«Міста для життя» – міжнародна кампанія, мета якої – об’єднання кліматичних активістів і ініціатив, сприяння прийняттю та реалізації довгострокових кліматичних стратегій в містах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. На сьогоднішній день, кампанія реалізовується в таких містах, як Могильов (Білорусь), Санкт-Петербург (Росія) і Київ (Україна). В рамках днів дій до кампанії приєднаються також Бішкек (Киргизстан) і Кутаїсі (Грузія). Ініціатор кампанії – міжнародна організація 350.org.

Контакти:

Марина Цигрик, координаторка Дня Дій у Полтаві
+380665202842
marinacsgrik@gmail.com