Еколтава разом з Полтавською обласною радою запустила грантовий конкурс для фінансування “зелених” проектів у громадах Полтавщини, який виграли 27 проектів. Вдізняли 5 роликів про екологічний спосіб життя. Також ми створили інтерактивну мапу пунктів прийому вторсировини в Полтавській області. Також на обласне траспортне підприємство закуплений екобус для збору небезпечних відходів в населених пунктах області.

Green Camp – щорічний  навчальний табір, що об’єднує екологічний рух України. У 2019 році табір був присвячений захисту гірського масиву Свидивець, який збираються знищити забудовою. У цьому ж  році табір відвідали 100 активістів. Табір відбувся за фінансової підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні (Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine) та 350.org – Україна.

Навчальний тренінг для починаючих громадських активістів і тих, хто потребує знань з адвокації та лобіювання, комунікації та роботи зі ЗМІ, організації екологічних подій та досвіду інших громадських кампаній  для втілення своєї ініціативи. У рамках цього проекту Еколтава у партнерстві з іншими організаціями проводить навчальні вебінари на теми: відкриті дані у сфері відходів, запровадження zero waste…

Еколтава разом із активістом Сергієм Антоненком подала позов до суду проти Полтавської міської ради щодо поводження з ТПВ у місті.