Сміттєвий бум: у Полтаві ініціюють створення національного руху за роздільний збір відходів

31 березня по 1 квітня в Полтаві відбуватиметься перша Майстерня українських сортувальних ініціатив (МУСІ).

Громадські організації та підприємці, чия діяльність пов’язана з популяризацією сортування, переробки та мінімізації відходів приїдуть до Полтави аби об’єднати зусилля.

Афіша заходу ТУПІК

Афіша заходу МУСІ

Ініціаторами заходу є ГО “ЕКОЛТАВА”.

Під час майстерні ми прагнемо сформувати мережу ініціатив, експертів, лідерів думок просвітницького сортувального руху України, а також єдину базу методичних матеріалів для проведення якіснішого просвітництва серед населення.

Організовуючи МУСІ, ми прагнемо досягти налагодження зв’язку між організаціями та ініціативами з різних куточків країни в конкретній сфері –  сортування і переробки відходів.

До участі запрошуються представники громадських організацій, ініціатив і соціально-відповідального бізнесу, які пропагують сортування відходів серед населення та прагнуть об’єднувати зусилля заради плідної взаємодії.

Щоб стати учасником майстерні варто зареєструватися за посиланням тут

Кінцева дата заповнення форми – 22 березня включно.

Після закінчення реєстрації учасники будуть сповіщенні про всі організаційні деталі

За уточненнями звертайтеся до координатора майстерні – Mykola Riabyka – 066-239-76-98, mykola_riabyka@ekoltava.org

Титульні партнери МУСІ : ТОВ “Системы Модернизации Складов“, інформаційний портал екологічної грамотності “ProМусор для экспертов“, ТзОВ “Хаммель Україна”.

Партнерами МУСІ є: ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА, Династія Меду,ЯСОРТУЮ, Кольорові Відра, DREAM Hostel Poltava / Дрим Хостел Полтава.

Інформаційні партнери: портал Зміст, Полтавське Телебачення.