«Зробимо Україну чистою разом!» – громадська ініціатива, мета якої покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!

Еколтава вже не один рік поспіль долучається до міжнародного соціального проекту «Let’s Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку – Планету.

Всі ресурси проекту – це внески людей, партнерів і спонсорів. Ми просимо наших партнерів і спонсорів надавати нам необхідні для акції матеріали та ресурси. Таким чином, проект виконується з «нульовим бюджетом», тобто без грошей.

okqAdBXaDko
Прибирання останні 2 роки було незвичайним. На локаціях у Полтаві діяв роздільний збір сміття, яке потім пішло на переробку. Берег Ворскли, схили в районі Білої Альтанки, схили вздовж бруківки по вул. Леніна, парк «Перемога», Інститутську гору на Леваді та біля ПНТУ, двір Кадетського корпусу, територію ставків в районі школи №8,  сквер та прилеглу територію біля дитячої поліклініки на Садах-2 – все це прибрали небайдужі полтавці.

 

Ми закликаємо полтавців не бути байдужими та приєднуватися до суботників. Тільки разом ми зможемо зробити чистоту звичною річчю у свідомості людей!

Детальніше про проект «Let’s Do It!» можна почитати на офіційному сайті.